Skip navigation
Events
Past: 14 December 2024 - 14 December 2024
From 12:00 until 15:00

Akerk: gewelvenwandeling by night

Rondleiding ‘Gewelven, Akerk by night’
Als je de Akerk op een bijzondere en spannende wijze wilt ontdekken? Schrijf je dan nu in voor de ‘Gewelven rondleiding, by night’! Helm op, lamp aan! Via een smalle wenteltrap klim je naar boven. Je staat daar net onder het dak en op de gewelven. Waar je door de kleine raampjes Groningen by night kan zien. Onder tussen kun je luisteren naar de mooie verhalen die de gids zal vertellen.

Deelnemen aan een van de rondleidingen? Schrijf je dan in bij de entreebalie in de Akerk. Wees er snel bij, want er kan per rondleiding slechts een klein gezelschap mee van 12 personen. Kosten € 4,50 per persoon.

Vanwege de smalle wenteltrap, de hoogte en de fysieke belasting, dien je voor deelname goed ter been te zijn, een redelijke conditie te hebben en niet claustrofobisch te zijn.